×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 54
JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 912
kedd, 19 január 2016

Vonat menetrend 2016 Featured

Written by
Rate this item
(10 votes)

Székelyudvarhely - Székelykeresztúr

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelyudvarhely - 05:32
Székelyudvarhely Kisállomás 05:35 05:36
Felsőboldogfalva 05:43 05:44
Bögöz 05:48 05:49
Agyagfalva 05:54 05:55
Nagygalambfalva 06:00 06:01
Kisgalambfalva 06:05 06:06
Betfalva 06:11 06:12
Betfalva 2 06:15 06:16
Székelykeresztúr 06:19 -

 

Székelyudvarhely - Segesvár

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelyudvarhely - 07:44
Székelyudvarhely Kisállomás 07:48 07:49
Felsőboldogfalva 07:56 07:57
Bögöz 08:01 08:02
Agyagfalva 08:07 08:08
Nagygalambfalva 08:14 08:15
Kisgalambfalva 08:19 08:20
Betfalva 08:24 08:25
Befalva 2 08:28 08:29
Székelykeresztúr 08:32 08:39
Alsóboldogfalva 08:43 08:44
Újszékely 08:48 08:49
Héjjasfalva 08:56 08:57
Fehéregyháza 09:04 09:05
Segesvár 09:15 -

 

Székelyudvarhely - Székelykeresztúr

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelyudvarhely - 14:35
Székelyudvarhely Kisállomás 14:39 14:41
Felsőboldogfalva 14:49 14:50
Bögöz 14:55 14:56
Agyagfalva 15:02 15:03
Nagygalambfalva 15:08 15:09
Kisgalambfalva 15:14 15:15
Betfalva 15:19 15:20
Betfalva 2 15:23 15:24
Székelykeresztúr 15:30 -

 

Székelyudarhely - Segesvár

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelyudvarhely  - 16:50
Székelyudvarhely Kisállomás 16:54 16:55
Felsőboldogfalva 17:02 17:03
Bögöz 17:08 17:09
Agyagfalva 17:13 17:14
Nagygalambfalva 17:20 17:21
Kisgalambfalva 17:25 17:26
Betfalva 17:31 17:32
Betfalva 2 17:35 17:36
Székelykeresztúr 17:39 17:46
Alsóboldogfalva 17:50 17:51
Újszékely 17:56 17:57
Héjjasfalva 18:04 18:05
Fehéregyháza 18:11 18:12
Segesvár 18:20 -

 

Székelyudarhely - Segesvár

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelyudvarhely - 22:20
Székelyudvarhely Kisállomás 22:24 22:25
Felsőboldogfalva 22:32 22:33
Bögöz 22:38 22:39
Agyagfalva 22:43 22:44
Nagygalambfalva 22:50 22:51
Kisgalambfalva 22:55 22:56
Betfalva 23:01 23:02
Betfalva 2 23:05 23:06
Székelykeresztúr 23:09 23:16
Alsóboldogfalva 23:20 23:21
Újszékely 23:26 23:27
Héjjasfalva 23:34 23:35
Fehéregyháza 23:41 23:42
Segesvár 23:50 -

 

Segesvár - Székelyudvarhely

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Segesvár - 03:45
Fehéregyháza 03:51 03:52
Héjjasfalva 03:58 03:59
Újszékely 04:05 04:06
Alsóboldogfalva 04:12 04:13
Székelykeresztúr 04:18 04:25
Betfalva 2 04:27 04:28
Betfalva 04:31 04:32
Kisgalambfalva 04:37 04:38
Nagygalambfalva 04:45 04:46
Agyagfalva 04:51 04:52
Bögöz 04:56 05:57
Felsőboldogfalva 05:01 05:02
Székelyudvarhely Kisállomás 05:10 05:12
Székelyudvarely 05:17 -

 

Székelykeresztúr - Székelyudvarhely

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelykeresztúr - 06:34
Betfalva 2 06:36 06:37
Betfalva 06:40 06:41
Kisgalambfalva 06:45 06:46
Nagygalambfalva 06:51 06:52
Agyagfalva 06:59 07:00
Bögöz 07:05 07:06
Felsőboldogfalva 07:12 07:13
Székelyudvarhely Kisállomás 07:22 07:24
Székelyudvarely 07:29 -

 

Segesvár - Székelyudvarhely

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Segesvár - 11:45
Fehéregyháza 11:51 11:52
Héjjasfalva 11:58 11:59
Újszékely 12:06 12:07
Alsóboldogfalva 12:12 12:13
Székelykeresztúr 12:17 12:24
Betfalva 2 12:27 12:28
Betfalva 12:32 12:33
Kisgalambfalva 12:38 12:39
Nagygalambfalva 12:43 12:44
Agyagfalva 12:50 12:51
Bögöz 12:56 12:57
Felsőboldogfalva 13:01 13:02
Székelyudvarhely Kisállomás 13:10 13:11
Székelyudvarely 13:15 -

 

Segesvár - Székelyudvarhely

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Székelykeresztúr - 15:45
Betfalva 2 15:47 15:48
Betfalva 15:51 15:52
Kisgalambfalva 15:58 15:59
Nagygalambfalva 16:04 16:05
Agyagfalva 16:11 16:12
Bögöz 16:16 16:17
Felsőboldogfalva 16:21 16:22
Székelyudvarhely Kisállomás 16:30 16:31
Székelyudvarely 16:35 -

 

Segesvár - Székelyudvarhely

 
ÁLLOMÁS ÉRKEZÉS INDULÁS
Segesvár 20:00
Fehéregyháza 20:06 20:07
Héjjasfalva 20:13 20:14
Újszékely 20:21 20:22
Alsóboldogfalva 20:27 20:28
Székelykeresztúr 20:32 20:39
Betfalva 2 20:42 20:43
Betfalva 20:47 20:48
Kisgalambfalva 21:53 21:54
Nagygalambfalva 21:58 21:59
Agyagfalva 21:05 21:06
Bögöz 21:11 21:12
Felsőboldogfalva 21:16 21:17
Székelyudvarhely Kisállomás 21:25 21:26
Székelyudvarely 21:30 -

 

Read 14435 times

Top
A Keresztur.info weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Ha továbbra is használja ezt a weboldalt ön beleegyezik a cookie-k használatába. Cookie és adatvédelemről bővebben...